Par mums

Kas mēs esam

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Aggregare” tika dibināta 2010. gadā, izvērtējot tirgus tendences dārzkopības preču jomā un reaģējot uz arvien pieaugošo pieprasījumu pēc ekoloģiski tīriem produktiem. Zaļās domāšanas izplatības rezultātā cilvēki visā pasaulē arvien vairāk rūpējas par vides tīrību, dabas saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību nākotnē, izvēloties dabiskas izcelsmes produktus.

Uzņēmuma misija ir radīt dabiskus, kvalitatīvus dārzkopības produktus ar augstu pievienoto vērtību no vietējiem izejmateriāliem, pielietojot videi draudzīgas tehnoloģijas, un eksportēt saražoto produkciju uz Eiropas un Āzijas valstīm.

Populārākais SIA “Aggregare” produkts ir sasmalcināta un izsijāta priežu mizas mulča 3 dažādās frakcijās. Tas ir pilnīgi dabisks izstrādājums no vietējām A klases priedēm, kas nesatur nekādus ķīmiskus piemaisījumus. Priežu mizas mulča lieliski pilda dekoratīvas funkcijas un palīdz cīnīties ar nezālēm, turklāt tā satur dažādas noderīgas minerālvielas, kas uzlabo augsni, radot labvēlīgus augšanas apstākļus augiem.

Pašlaik uzņēmuma produkcija tiek tirgota Latvijā, Vācijā, Krievijā, veiksmīgi uzsāktas sarunas par realizāciju arī citos Eiropas un Āzijas valstu tirgos. Esam lepni un gandarīti par to, ka mūsu priežu mizas mulča tika atzīta par labāko produktu savā kategorijā reģionālā dārzkopības preču izstādē Vācijā, ka uzņēmums ir ieguvis Rīgas reģiona Biznesa attīstības inkubatora atbalstu, LIAA atbalstu un Eiropas Reģionālā Attīstības fonda līdzfinansējumu eksporta tirgus veicināšanai.

Uzņēmuma stratēģiskajā attīstībā ir paredzēts veikt augstas kvalitātes dārzniecības produktu sortimenta papildināšanu, integrējot sapropeli, dūņu produktus un citu dārzniecībā plaši izmantojamu dabisko substrātu un maisījumu klāstu.

Mūsu priekšrocības

SIA „Aggregare” darbības pamatā ir ideja par tādu produktu radīšanu, kas, būdami dabiski un ekoloģiski, tajā pašā laikā ir arī maksimāli efektīvi un ekonomiski izdevīgi. To var panākt ar pārdomātu stratēģiju vietējo resursu izmantošanā, ar pareizu loģistiku un mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām. Izejvielas SIA “Aggregare” ražotajai priežu mizas mulčai tiek iegūtas no kokapstrādes uzņēmumiem visā Latvijā, izmantojot tikai un vienīgi A klases priedes. Tādējādi tiek nodrošināta nevainojama mulčas kvalitāte un novērsts nevēlamais koka skaidu piejaukums.

Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka uzņēmuma ražotā mulča nesatur krāsas un citas ķimikālijas – lieliskais izskats tiek panākts, pateicoties augstvērtīgajām izejvielām, nevis ķīmiskās rūpniecības sasniegumiem. Turklāt, lai nodrošinātu nemainīgu izstrādājumu kvalitāti, uzņēmuma produkcijas paraugi tiek periodiski analizēti Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta laboratorijā. Uzņēmums ir veiksmīgi piedalījies vairākās starptautiskās dārzniecības preču izstādēs un sekmīgi apgūst jaunus eksporta tirgus. SIA “Aggregare” produkciju ir iecienījuši un labprāt izmanto dārznieki, lauksaimnieki un apzaļumotāji gan Latvijā, piemēram, Saulkrastu dome, Siguldas dabas takas, gan arī citās Eiropas valstīs, piemēram, Vācijā, Krievijā.